סטיילינג אישי ללקוחות

רוב לקוחותיי משתמשות בשירותיי היות והן רוצות לשפר את המראה שלהן, או לחלופין זמנן יקר והן לא מעוניינות להשקיע יותר מדי זמן בתכנון המראה שלהן ולכן משאירות זאת לי. אני מגלה שחלק מלקוחותיי לא מרגישות בטוחות בנוגע למראה הנוכחי שלהן ושהן חסרות ביטחון, לא שחס וחלילה חסר להן משהו! המשפטים הנפוצים שאני שומעת מהן הם: "אני צריכה לרדת במשקל ואז אני אוכל ליישם את כל עניין הסטיילינג", "פעם הייתי מתלבשת יפה עכשיו אין לי זמן יש לי ילדים...", "אני אוהבת לקנות, תראי את כל הבגדים עדיין עם טיקט אבל אני לא יודעת ליצור את השילובים שמתאימים לי" ועוד ועוד....אין סוף תירוצים.

מבחינתי דברים אלה מופרכים לחלוטין כי סטייל לא קשור לגיל ובטח גם לא למשקל!

תפקידי לעזור לנשים אלו לפתור את הבעיות והדילמות הללו, על ידי הקלה בתהליך בחירת הפריטים והפיכתו לקל ואפקטיבי יותר, כמו כן גם ללמד אותן טכניקות שונות להתלבש בעצמן בקלות בעתיד.

סטיילינג משמש לשינוי, עדכון ויצירת התדמית הרצויה, אך לא רק! סטיילינג משמש גם כסוג של תרפיה ללקוחותיי. אני המטפלת באופנה ובסטייל של לקוחותיי, והן מפקידות בידי את המלתחות הפרטיות שלהן, אני נחשפת לסיפורים על החיים שלהן ודברים שעברו, אני נכנסת למרחב הפרטי שלהן- הבית שלהן ורואה אותן בנקודות הפגיעות שלהן. לחלקן מפריע נושא סוגיית המשקל, חלקן עברו משברים שונים בחיים שהובילו אותן לנקודה בה הן נמצאות. הטכניקה החשובה ביותר שלי היא תמיד למצוא דרך לגרום להן להרגיש בנוח איתי. גורם זה הוא בעל חשיבות עליונה במערכת היחסים ביני לבין לקוחותיי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת מבחינתי היא, לתת להן מענה על השאלות, ולהראות להן שתהליך זה הוא מהנה וכיף וגם הן יכולות להיות פאשניסטיות עם סטייל ייחודי שהוא רק שלהן.

לפרטים נוספים

התקשרו אלינו 052-333-0606

או כתבו לנו מייל lilachamaracademy@gmail.com